Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Email
hu: E-mail

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Medium
hu: Közepes

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Tools
hu: Eszközök

en: Close
hu: Bezár

en: Tabs
hu: Fülek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Extra Small
hu: Extra kicsi

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Google plus Link
hu: Google+ hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás
