Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Email
is: Netfang

en: Page title
is: Titill síðu

en: Medium
is: Miðlungs

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Tools
is: Tól

en: Close
is: Loka

en: Tabs
is: Flipar

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
