Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Medium
jv: Sedheng

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
