Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Email
lt: El. paštas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
