Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Home
pt: Início

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Page title
pt: Título da página

en: Medium
pt: Médio

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Endereço

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Close
pt: Fechar

en: Tabs
pt: Abas

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Powered by Drupal
pt: Desenvolvido com Drupal

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Twitter Link
pt: Link do Twitter

en: Facebook Link
pt: Link do Facebook

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador

en: Google plus Link
pt: Link do Google plus

en: Linkedin Link
pt: Link do Linkedin
