Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Address
ug: ئادرېس

en: Close
ug: يېپىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
