Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Medium
fa: متوسط

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Tools
fa: ابزارها

en: Close
fa: بستن

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Clients
fa: مشتریان

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه
