Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
