Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Email
lv: E-pasts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Tools
lv: Rīki

en: Close
lv: Aizvērt

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
