Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Medium
ps: منځنى

en: Tools
ps: توكي

en: Close
ps: تړل

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
