Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Medium
ar: متوسط

en: Address
ar: العنوان

en: Tools
ar: الأدوات

en: Close
ar: إغلاق

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
