Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Email
bg: Е-поща

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Medium
bg: Среда

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Clients
bg: Клиенти
