Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Email
bn: ইমেইল

en: Medium
bn: মাঝারি
