Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Address
bo: ས་གནས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
