Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Medium
cy: Canolig

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Tools
cy: Arfau

en: Close
cy: Yn agos

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
