Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Email
da: E-mail

en: Page title
da: Sidetitel

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Tools
da: Værktøjer

en: Close
da: Luk

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Clients
da: Klienter

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
