Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Email
de: E-Mail

en: Page title
de: Seitentitel

en: Medium
de: Mittel

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Address
de: Adresse

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Tools
de: Werkzeuge

en: Close
de: Schließen

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Powered by Drupal
de: Angetrieben durch Drupal

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Twitter Link
de: Twitter-Link

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Extra Small
de: Sehr klein

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: Google plus Link
de: Google-Plus-Link

en: Linkedin Link
de: Linkedin-Link
