Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Email
et: E-kiri

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Medium
et: Keskmine

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Tools
et: Tööriistad

en: Close
et: Sulge

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
