Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Tools
fi: Työkalut

en: Close
fi: Sulje

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
