Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Medium
gl: Medio

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Close
gl: Pechar

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
