Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Email
ja: メール

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Medium
ja: 中程度

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Tools
ja: ツール

en: Close
ja: 閉じる

en: Tabs
ja: タブ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
