Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Medium
ka: საშუალო

en: Tools
ka: ხელსაწყოები
