Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Medium
kk: Орташа

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
