Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
