Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
