Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Email
mr: ईमेल

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Tools
mr: साधने

en: Close
mr: बंद

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
