Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Close
nn: Lukk
