Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Email
sk: E-mail

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Medium
sk: Stredná

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky
