Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Medium
sl: Srednja

en: Close
sl: Zapri
