Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Medium
sq: Mesatar

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
