Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Email
th: อีเมล

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Close
th: ปิด

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
