Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Search
ur: تلاش

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Email
ur: ای میل
