Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Medium
az: Orta

en: Tools
az: Alətlər

en: Close
az: Bağlı

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
