Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Close
km: បិទ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
