Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Email
sv: E-post

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Medium
sv: Mellan

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Tools
sv: Verktyg

en: Close
sv: Stäng

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Clients
sv: Klienter

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
