Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
