Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Medium
be: Сярэдні

en: Tools
be: Прылады

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
