Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Email
cs: E-mail

en: Page title
cs: Název stránky

en: Medium
cs: Střední

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Tools
cs: Nástroje

en: Close
cs: Zavřít

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky
