Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Medium
eo: Medio

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
