Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Medium
is: Miðal

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
