Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Email
fr: Courriel

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Medium
fr: Moyen

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Tools
fr: Outils

en: Close
fr: Fermer

en: Tabs
fr: Onglets

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Powered by Drupal
fr: Propulsé par Drupal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales
