Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
