Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
