Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Email
mn: Имэйл

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Medium
mn: Дундаж
