Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Email
nl: E-mail

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Close
nl: Sluiten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Clients
nl: Afnemers

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Extra Small
nl: Extra klein

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Google plus Link
nl: Google plus-link

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link
