Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Medium
oc: Mejan

en: Address
oc: Adreça

en: Close
oc: Tampar

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
