Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
