Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Medium
pl: Średnie

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Close
pl: Zamknij

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
