Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Medium
ru: Средний

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Tools
ru: Инструменты

en: Close
ru: Закрыть

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Clients
ru: Клиенты

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
