Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Search
sr: Претрага

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого
